Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБСПоделиться в Facebook
Світлана Кедик
Світ Добра

< Вернуться к рецензии

Світлана Кедик : Світ Добра

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Світлана Кедик
Послами у коханні повинні бути думки

,,Світ добра” Світлани Кедик – це світло її закоханого серця, жіноча суть якого, переборює стриманість і виборює ореол щастя квітучого раю на землі. Вона заповнює собою світ в якому живе і бере часточку від світу для себе, щоби народжувались мрії, щоби цвіло серце, буяли почуття і з`являлися неперевершені думки, які силою відчуття знайдуть прихильність і взаємність, відіслані до Всесвіту. Думки супроводжують бажання, бажання закоханих – бути разом, відчувати одне одного, як самого себе.
,, Послами у любви должны быть мысли”
Це шекспірівські рядки із ,, Ромео і Джульєти”. Перечитуючи збірочку, читаєш не рядки слів, а саме думки, звернені з надзвичайною потужністю не тільки до коханого, а й до цілого світу. Закономірно - це живородне тло добра. Героїня чистотою, проникливістю, виразністю відчуттів і багатсвом переживань так схожа на образ Джульєти... Її чарівнісь в неоціненому скарбі, що несе в своїй душі – коханні, бо немає багатсва більшого.

Любовь,
Что сущностю богаче, чем словами
Горда собой, не требуя прикрас.
Кто сосчитать имущество свое
Способен, тот, более, как нищий;
Моя ж любовь так вышла из границ,
что не могу я счесть за половину
ее богатсв.

Полонена цим відчуттям, героїня відозмінює світ на свій смак. Цей смак диктує бажання.
... Я одягаю смак бажання...
... За руку з щастям йду твоїм...

Освячені небом, дзеркально-чисті її почуття тисячогранним відблиском торкаються кожного хто прочитає її зізнання. Погодьтеся, тільки безмежно закохана жінка здатна так щиро і відверто ділитися ним з іншими. Життєва магія тут в простих речах, які інколи просто не озвучуються, або озвучуються не тактовно-грубо.
Мелодією звучать рядочки, які переповнені вже не передчуттям закоханості, а піднесені апогеєм, вдумливо віщують дійсність, яка можливо з боку інших не надто стримана, але...
Вона вільна і щира, тому квітуюча і сяюча, безмежна в пориваннях, щедротна у творінні щастя. Хіба не благо – відкрити у собі ,, божественне джерельце, яке дарує п`янке бажання кохати усією повнотою серця. Кріз проникливі промені його, героїня пізнає цей світ, красу якого від народження несе в собі, як і присутність Бога. Це надихає її на відвертість – м`яку і довірливу.
Оголена. Така шокуючи- вразлива, бентежить простотою і звичайністю. Здавалося ця тема могла б залишитися в рамках авторського права на ,, інтим” і обійтися без ексцесів... Але чи можуть бути копії з життя? Відкритість ця не із замкової щілини – в дверях розкритих навстіж. Ви дихаєте нею на повні груди, кожним словом.
Перенароджена. Ця жінка вільна від ідей і зобов`язань. Її покликання – це бути жінкою, не приміряючи на себе ніякі інші ролі. Як теплі хвилі Гольфстріму, купається серед океану вируючих пристрастей і божеволіє від того, що живе... в його долонях і може відчувати його дихання у шепоті листя в гаю... Живитись нектаром із квітки, слухаючи янгольські співи... Торжественна ода жіночності! Велично й солодко, так віртуозно і сміливо, що вигукнути я готова,, браво!”

Валентина Костьо, художниця
15 травня 2012

Поделиться в Facebook взять код для блога
17/21  = 38
Світлана Кедик Світ Добра

С этой книгой читают:
 


Світлана Кедик
Світ Добра